Kapat
MENÜ
Copyright ©
Manevra Interactive 2020
SEPETİM
Kapat
ARA TOPLAM
0TRY
ÜCRETSİZ KARGO
MENÜ
tasarladığın senin olsun
SEPETİM
0
ÜRÜN
TASARLA
Garanti İade Koşulları

Megafonda e-ticaret sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde;
Üretim ve teslimat süresi 7- 10 gün
İade süresi 7 gün
Garanti süresi 1 yıl


Ödeme Şekilleri

Havale-EFT / Kredi Kartı
İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Ayrıca güvenli ödeme sistemi Iyzico kredi kartı ödeme sistemiyle yapabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin fiyatına 3 taksite kadar imkanınız bulunmaktadır


Havale / Eft Banka Bilgileri:
ASTRA GLOBAL İLETİŞİM SAN. TİC.LTD. ŞTİ
BANKA ADI: GARANTİ BALÇOVA ŞUBESİ İZMİR
HESAP : 576/6296693
IBAN NO: TR29 0006 2000 5760 0006 2966 93


Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişleriniz, havale seçeneğiyle alınmış ürünlerde banka onayı alındıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise teslimat adresinin İzmir’e uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Megafonda.com garantisi ile size teslim edilecektir.


Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz Aras Kargo ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.


Kargo ücreti ne kadar?

Megafonda.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.


Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Aras Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Megafonda'ya iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.


Satın aldığınız bir ürün herhangi bir sebeple oluşturulamıyorsa;

Megafonda.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğu tükenebilmektedir.


Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


İade ya da Değişim:

Bir haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 7 gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise megafonda.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.